Konferencja wynikowa Grupy TIM online – zaproszenie, wymagana rejestracja

Zapraszamy do udziału w spotkaniu wynikowym online z udziałem Zarządu TIM SA, które odbędzie się w czwartek 24.09.2020 r. o godz. 9.30. Uczestnictwo będzie możliwe po wcześniejszej rejestracji.

Podczas spotkania Zarząd TIM SA omówi rezultaty osiągnięte przez TIM SA i Grupę Kapitałową TIM w I półroczu 2020 r., opowie także o bieżącej sytuacji spółek tworzących Grupę oraz perspektywach na najbliższe tygodnie i miesiące.

Aby wziąć udział w konferencji proszę do godz. 13.00 w środę 23.09.2020 r. wysłać zgłoszenie droga mailową, wskazując reprezentowaną firmę/instytucję/redakcję (jeśli dotyczy).

 

Ważne informacje organizacyjne:

  1. Link do udziału w spotkaniu online zostanie przesłany mailem w dniu poprzedzającym spotkanie, tj. 23.09.2020 r. Do zaproszenia załączona będzie instrukcja dołączenia do spotkania za pośrednictwem usługi Microsoft Teams.
  2. Uczestnictwo w spotkaniu będzie możliwe wyłącznie dla osób, które uprzednio zgłosiły swój udział. Dlatego prosimy przy dołączaniu do spotkania o podanie imienia, nazwiska oraz reprezentowanej firmy/instytucji/redakcji. Z tego powodu prosimy o poinformowanie nas o ewentualnej osobie biorącej udział w zastępstwie – po to, aby jej udział w spotkaniu był w ogóle możliwy.
  3. Prezentacja wynikowa będzie współdzielona na ekranie podczas jej omawiania. Wszyscy zarejestrowani uczestnicy otrzymają ją także drogą mailową przed rozpoczęciem spotkania.
  4. W celu sprawnej rejestracji wszystkich uczestników prosimy o dołączanie na ok. 15 minut przed spotkaniem, tj. od godz. 9.15.
  5. W trakcie połączenia pytania będzie można zadawać za pośrednictwem czatu. Jednocześnie zachęcamy do wcześniejszego przesyłania pytań (szczególnie tych niedotyczących bezpośrednio treści raportu za I półrocze 2020 r., który zostanie opublikowany 23.09.2020 r.) przed konferencją. Członkowie Zarządu TIM SA zaczną udzielać odpowiedzi po zakończeniu omawiania prezentacji.
  6. Ze względu na potencjalnie dużą liczbę użytkowników spotkania, aby wszystkim zapewnić dobrą jakość dźwięku, mikrofony po stronie słuchaczy zostaną wyłączone. Prosimy także o wyłączenie kamer.
drukuj