Konferencja wynikowa Grupy TIM – zaproszenie

Zapraszamy do udziału w spotkaniu wynikowym z zarządzającymi Grupą Kapitałową TIM, które rozpocznie się w poniedziałek 26 września 2022 r. o godz. 11.00. Wydarzenie ma formułę hybrydową – możliwy będzie udział zdalny (transmisja wideo) lub stacjonarny (w Warszawie).

Podczas spotkania Zarząd TIM SA oraz prezes Zarządu 3LP SA omówią wyniki, najistotniejsze wydarzenia oraz osiągnięcia Grupy TIM w I półroczu 2022 r. Będzie mowa także o bieżącej sytuacji oraz perspektywach i planach obu spółek tworzących Grupę.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, osoby chcące uczestniczyć w konferencji w formule stacjonarnej (w centrum Warszawy) prosimy o wysłanie zgłoszenia (imię, nazwisko, nazwa reprezentowanej firmy/instytucji/organizacji) drogą mailową. W odpowiedzi potwierdzimy rejestrację i podamy szczegóły dotyczące lokalizacji wydarzenia.

Aby wziąć udział w spotkaniu w formule online (z możliwością zadawania pytań), niezbędne będzie podanie imienia, nazwiska, nazwy organizacji i adresu e-mail na stronie z transmisją spotkania. Będzie to możliwe w dniu konferencji, tj. 26.09.2022 r., od godz. 10.45, a więc na 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

PRZEJDŹ NA STRONĘ WYDARZENIA >>

drukuj