Wyjątkowy model biznesowy

Po latach tworzenia sieci hurtowni elektrycznych TIM SA zdecydował się na zmianę modelu działania i postawienie na handel online. Tak powstał unikalny w branży elektrotechnicznej model biznesowy, który zaowocował licznymi nagrodami i wyróżnieniami, nie tylko od sektora e-commerce. Jednocześnie TIM pozostaje stabilną i transparentną spółką, od lat obecną na warszawskim parkiecie.
2
spółki w Grupie TIM

Hybryda

W 2013 r. TIM SA przeobraził się z budowanej przez 25 lat sieci hurtowni elektrycznych w nowoczesnego dystrybutora elektrotechniki, który ok. 70% przychodów uzyskuje ze sprzedaży online. TIM stał się – niczym samochód hybrydowy – połączeniem nowoczesnej technologii (e-commerce jak silnik elektryczny) i sprawdzonych kompetencji handlowców oraz przedstawicieli handlowych (silnik spalinowy). W 2013 r. TIM SA przeobraził się z budowanej przez 25 lat sieci hurtowni elektrycznych w nowoczesnego dystrybutora elektrotechniki, który ok. 70% przychodów uzyskuje ze sprzedaży online. TIM stał się – niczym samochód hybrydowy – połączeniem nowoczesnej technologii (e-commerce jak silnik elektryczny) i sprawdzonych kompetencji handlowców oraz przedstawicieli handlowych (silnik spalinowy).
16
biur handlowych w Polsce
24/7
sklep TIM
online
Kapitalizacja 0 tys. PLN
Przychody w 2022 r. 1 523 278 tys. PLN

TIM.pl - ponad 250 000 dostępnych produktów

TIM SA oferuje najszerszy w Polsce wybór artykułów elektrotechnicznych wysyłanych zazwyczaj w 24, a maksymalnie w 72 godziny od złożenia zamówienia. Nieustannie zwiększamy liczbę towarów magazynowych, a więc stale składowanych w naszym centrum logistycznym. W chwili uruchomienia e-sklepu w lipcu 2013 r. było to 11 000 unikalnych produktów, pod koniec 2023 roku - 66 720. Dodatkowo, ponad 187 000 produktów oferujemy stałym klientom z sektora B2B na zamówienie (zazwyczaj w ciągu kilku-kilkunastu dni).
Oferta TIM SA dostępna jest zarówno na TIM.pl, jak i za pośrednictwem aplikacji mobilnej mTIM.
Ściągnij aplikację mTIM:
  • TIM SA - Google Play
  • TIM SA - AppStore

Nasze magazyny - 247 000 mkw. powierzchni

Należąca do Grupy Kapitałowej TIM spółka 3LP jest operatorem trzech obiektów magazynowych - w podwrocławskich Siechnicach oraz Wojkowicach i Krajkowie. Dzięki temu, że są to jedne z największych i najnowocześniejszych centrów logistycznych w Polsce, oferujemy zautomatyzowany outsourcing usług logistycznych podmiotom z sektora e-handlu.

"TIM działa jak neverending startup"

Krzysztof Folta