Bezpłatne szkolenia dla elektroinstalatorów

Podczas poznańskich targów EXPOPOWER (14-16 maja) TIM SA organizuje 6 bezpłatnych szkoleń-konferencji. Wstęp wolny – po wcześniej rejestracji na www.szkolenia.tim.pl.

TIM SA jest partnerem strategicznym 7. edycji Międzynarodowych Targów Energetyki EXPOPOWER. Każdy z trzech dni targów na stoisku TIM SA (pawilon 7A, stoisko nr 5) poświęcony będzie innemu zagadnieniu: Inteligentnemu Budynkowi (14 maja), rozwiązaniom dla przemysłu (15 maja) i efektywności energetycznej (16 maja).

Równolegle w jednej z sal konferencyjnych odbywać się będą bezpłatne szkolenia w formie konferencji powiązane z tematem dnia. Każda konferencja zostanie zorganizowana dwukrotnie (o godz. 9.00 i 13.00) – wstęp jest bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji na www.szkolenia.tim.pl. Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma imienny certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu, a także wejściówkę umożliwiającą bezpłatny wstęp na targi EXPOPOWER.

14 maja (wtorek) zapraszamy na konferencje pt. „Inteligentne Budynki – luksus czy oszczędności?”. O tej nowoczesnej instalacji instalacja elektryczna, za pomocą której jesteśmy w stanie sterować innymi instalacjami, opowiemy wspólnie z partnerami – firmami Intelyo i Philips.

15 maja (środa) to dzień konferencji pt. „Silniki elektryczne w przemyśle – zasilanie, zabezpieczanie, sterowanie”. Powszechność napędów elektrycznych w procesach technologicznych wymaga skutecznych i niezawodnych sposobów zabezpieczania i sterowania. Uszkodzenie silnika oznacza nieplanowany przestój i policzalne straty. Między innymi o doborze odpowiedniego układu zabezpieczenia i rozruchu, a także przewodów i kabli do zasilania silnika opowiemy wspólnie z Lapp Kabel i Schneider Electric.

W ostatni dzień targów – 16 maja (czwartek) – zapraszamy na konferencje „Efektywność energetyczna, czyli jak zaoszczędzić na energii elektrycznej”. Wspólnie z Philips i Schneider Electric pokażemy, co jest najbardziej energochłonne w budynkach przemysłowych, biurowych i użyteczności publicznej. Doradzimy też m.in., jak zaoszczędzić energię, pozostając w zgodzie z obowiązującymi normami.

Każda konferencja potrwa ok. 2 godzin. – To optymalny czas, by wstępnie zapoznać się z zagadnieniem oraz ocenić, czy i ewentualnie jakiej dodatkowej wiedzy jeszcze potrzebujemy – przekonuje Piotr Bibik, menedżer ds. szkoleń technicznych w TIM SA. – Bardziej szczegółowe omówienie wybranej problematyki oferujemy podczas regularnych szkoleń, zawsze możemy zorganizować także szkolenie na zamówienie, precyzyjnie odpowiadające potrzebom danej grupy – dodaje Piotr Bibik.

Liczba miejsc ograniczona z uwagi na pojemność sali konferencyjnej.

drukuj