TIM SA

TIM SA jest największym hurtowym dystrybutorem artykułów elektrotechnicznych w Polsce (na podstawie rankingu „Rynku Elektrycznego”).

Firma posiada unikalne, ponad 35-letnie doświadczenie w branży (powstała w 1987 r.), które łączy z nowoczesnymi technologiami e-handlu, prowadząc sprzedaż poprzez centrum elektrotechniki TIM.pl i aplikację mobilną mTIM.

TIM SA jako pierwszy w Polsce dystrybutor artykułów elektrotechnicznych udostępnił w 2013 r. swoją ofertę przez internet zarówno dla klienta biznesowego, jak i indywidualnego, bez konieczności wcześniejszego rejestrowania się czy logowania.

Wsparcie i doradztwo techniczne oferuje klientom ogólnopolska sieć biur handlowych i przedstawicieli handlowych, a także infolinia. Dostawy bezpośrednio do klienta lub pod inny wskazany przez niego adres realizują centra logistyczne w podwrocławskich Siechnicach oraz Wojkowicach, których operatorem jest 3LP SA – spółka należąca w 100% do TIM SA.

Ambicją TIM-u jest uczestnictwo w życiu zawodowym klientów: ułatwianie im pracy, wspieranie ich w rozwoju oraz wymianie doświadczeń. Dlatego rozwija specjalistyczną społecznościową platformę wiedzy – portal „Łączy nas napięcie”.

W stałej ofercie TIM SA znajduje się pełen asortyment artykułów elektrotechnicznych. Towar dostarczają renomowani producenci z Polski i zagranicy.