Bezpłatne warsztaty nt. e-commerce B2B w siedzibie TIM SA

Izba Gospodarki Elektronicznej i TIM SA zapraszają 4 kwietnia 2019 r. do Wrocławia na warsztaty Szkoły Gospodarki Cyfrowej lokalnie. Wstęp bezpłatny po wcześniejszej rejestracji.

Szkoła Gospodarki Cyfrowej to jeden z filarów misji edukacyjnej Izby Gospodarki Elektronicznej. Oprócz Szkoły centralnej, czyli cyklicznych zajęć odbywających się w Warszawie, warsztaty odbywają się także w silnych ośrodkach e-commerce poza siedzibą główną e-Izby.

4 kwietnia 2019 r. odbędą się pierwsze wrocławskie zajęcia Szkoły Gospodarki Cyfrowej. Specjaliści z obszaru e-commerce B2B spotkają się w centrali TIM SA. TIM przygotował także program merytoryczny tego wydarzenia.

– TIM jest członkiem Izby Gospodarki Elektronicznej od 2014 roku. Od tego czasu z dużą satysfakcją obserwujemy rozwój e-Izby, w tym prowadzonych przez nią działań edukacyjnych. Z radością powitaliśmy start projektu Szkoła Gospodarki Cyfrowej lokalnie. Złożenie propozycji, by wrocławskie zajęcia odbyły się w centrali TIM-u, było dla nas naturalną decyzją – mówi Krzysztof Folta, prezes Zarządu TIM SA. – Świadomość odrębności specyfiki e-commerce B2B jest coraz większa, rośnie zapotrzebowanie na wiedzę z tego zakresu. Cieszę się, że eksperci TIM-u wraz z pozostałymi prelegentami będą mogli się nią podzielić właśnie podczas wrocławskich warsztatów Szkoły Gospodarki Cyfrowej – dodaje Krzysztof Folta.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji.

Szczegółowy program i zapisy >>

drukuj