Bezpłatne warsztaty Szkoły Gospodarki Cyfrowej ponownie w siedzibie TIM SA

Izba Gospodarki Elektronicznej i TIM SA zapraszają 23 stycznia 2020 r. do Wrocławia na drugą już wrocławską edycję Szkoły Gospodarki Cyfrowej lokalnie. Zajęcia po raz kolejny będą poświęcone e-commerce B2B. Wstęp bezpłatny po wcześniejszej rejestracji.

Szkoła Gospodarki Cyfrowej to jeden z filarów misji edukacyjnej Izby Gospodarki Elektronicznej. Oprócz Szkoły centralnej, czyli cyklicznych zajęć odbywających się w Warszawie, warsztaty odbywają się także w silnych ośrodkach e-commerce poza siedzibą główną e-Izby. Po bardzo dużym zainteresowaniu warsztatami zorganizowanymi wiosną 2019 r. we wrocławskiej siedzibie TIM-u, Izba zdecydowała o kontynuacji tematu.

Specjaliści z zakresu e-commerce B2B ponownie zawitają do centrali TIM SA 23 stycznia 2019 r. Prelegentami, oprócz pracowników TIM SA, będą także przedstawiciele Ceneo.pl, 3LP oraz Setup.pl. Do udziału zapraszamy szczególnie specjalistów e-commerce, specjalistów e-commerce B2B, właścicieli sklepów e-commerce, osoby odpowiadające za wdrożenia nowych technologii i narzędzi w branży e-commerce.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji.

Szczegółowy program i zapisy >>

drukuj