Bezprecedensowa akcja wsparcia dla klientów, czyli bezpłatne filmy szkoleniowe i webinaria na TIM.PL

„Wiem to z TIM.PL” to cykl bezpłatnych filmów szkoleniowych i webinariów, który dla swoich klientów zorganizował TIM SA. Jego celem jest dostarczenie im wiedzy szczególnie przydatnej w obecnej, pandemicznej rzeczywistości. Wśród tematów: Tarcza Antykryzysowa, poszukiwanie i obsługa nowych klientów, faktoring czy odroczona płatność za zakupy na TIM.PL.

Cykl rozpoczęły dwa filmy szkoleniowe przygotowane przez doświadczonego prawnika, adw. Grzegorza Kurzycę, a poświęcone rządowej Tarczy Antykryzysowej 1.0 i 2.0. Jeden adresowany jest do właścicieli mikrofirm, zaś drugi – do samozatrudnionych i pracujących na umowach cywilnoprawnych. Kolejnym elementem cyklu są webinaria dotyczące tematów, które mogą pomóc prowadzącym działalność gospodarczą w czasach niełatwych dla większość firm, szczególnie tych mniejszych:

  1. Finansowanie zobowiązań wobec TIM SA – w ratach, całkowicie online.
  2. Budowanie marki własnej.
  3. Faktoring i nie tylko. Finansowanie faktur sprzedażowych dla klientów TIM SA.
  4. Standardy obsługi klienta.

Webinaria dostępne są dla wszystkich zainteresowanych, nie tylko klientów TIM SA, natomiast filmy szkoleniowe i nagrania zakończonych webinariów można obejrzeć po zalogowaniu się.

Dodatkowo na portalu szkoleniowym TIM SA (www.szkolenia.tim.pl) wszyscy organizujący szkolenia, webinaria lub publikujący filmy szkoleniowe mogą poinformować o tym całkowicie bezpłatnie. Przedsięwzięcia te nie muszą dotyczyć zagadnień elektrotechnicznych, lecz wszelkich kwestii przydatnych w prowadzeniu małych i średnich firm (prawo, podatki, HR, marketing itp.). Dane kontaktowe >>

drukuj