Bielsko-BIAŁA GORĄCZKA dopadła tysiące [WIDEO]

Kilka tysięcy osób poznało uruchomiony przez TIM SA sklep internetowy podczas 26. targów ENERGETAB. Na gości branżowej imprezy czekali specjaliści ze sklep.tim.pl, bezpłatne szkolenia nt. handlu w Internecie, troskliwe pielęgniarki oraz specjalna fotobudka.

Od początku września w całej Polsce trwa epidemia ostrego zapalenia cen w formie Bielsko-BIAŁEJ GORĄCZKI. TIM SA uznał, że warto zadbać o własne samopoczucie i zawczasu oddać się pod opiekę troskliwych pielęgniarek – stąd ich obecność podczas targów.

Każdy uczestnik targów ENERGETAB w Bielsku-Białej mógł bezpłatnie zrobić sobie kilka zdjęć z jedną z kilkunastu pielęgniarskich ekip krążących po poszczególnych targowych pawilonach – fotografie były natychmiast dostępne na specjalnie tworzonych indywidualnych kontach w sklep.tim.pl. Szansę na inne zabawne fotograficzne pamiątki z targów stworzyła specjalna fotobudka TIM SA, gdzie w kilka sekund po błysku flesza można było bezpłatnie otrzymać wydruk zdjęć, a wcześniej przebrać się, wykorzystując do tego celu dostępne na miejscu zabawne akcesoria, np. peruki czy okulary.

Każdego z trzech targowych dni można było wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach w formie konferencji pt. „E-rewolucja w zakupach elektrotechnicznych, czyli jak bezpiecznie i tanio kupować elektrykę w internecie”.

 

 

Galeria zdjęć

drukuj