…bo w internecie jest taniej!

W sklep.tim.pl znajdziesz ponad 15.000 produktów dostępnych od ręki. Wysyłka w 24 godziny. Dostawa kurierem lub odbiór osobisty z jednego z oddziałów TIM SA.

Kupowanie artykułów elektrycznych przez internet może być łatwe i przyjemne. Wystarczy wejść na nowy Internetowy Sklep Firmowy, uruchomiony przez TIM SA: sklep.tim.pl.

100% jego bogatej oferty (ponad 15.000 produktów) stanowi asortyment znajdujący się w Magazynie Centralnym TIM SA, wraz z podaną dostępną ilością produktu. Klienci nie ryzykują zatem zamawiania towaru, który dopiero musimy sprowadzić lub którego nie posiadamy w potrzebnej im ilości.

...bo w internecie jest taniej!

Dostępność towaru od ręki oznacza także błyskawiczny termin realizacji zamówień. Te złożone do godz. 14.00 wysyłamy jeszcze tego samego dnia (dotyczy dni roboczych)! Zamówienia dostarcza firma kurierska, można je także bezpłatnie odebrać w większości oddziałów TIM SA.

Każdy klient sklep.tim.pl sam może wybrać jeden z wielu sposobów płatności: gotówką kurierowi, przelewem elektronicznym, kartą czy tradycyjnym przelewem na konto TIM SA.

drukuj