Bezpieczne instalacje elektryczne w czasie pożaru

Z danych Państwowej Straży Pożarnej wynika, że w 2009 roku w Polsce zginęło w pożarach prawie 4800 osób. 95% ofiar pożarów umiera w następstwie zatrucia dymem.

Aby skutecznie oddymić pomieszczenie lub oznaczyć drogę ewakuacyjną, niezbędne jest zapewnienie dopływu energii elektrycznej także w trakcie pożaru. Jak to zrobić zgodnie z obowiązującymi normami, będąc świadomym odpowiedzialności za życie innych, elektrycy i elektroinstalatorzy dowiedzą się ze szkolenia elektrycznego organizowanego przez TIM SA oraz Awex, Bitner i OBO Bettermann.

Szkolenia „Bezpieczne instalacje elektryczne w czasie pożaru” odbędą się w Bydgoszczy, Grójcu k. Warszawy, Łodzi, Ostrowie Wlkp. i Siechnicach k. Wrocławia.

Ich celem jest kompleksowe omówienie problemu zabezpieczenia dopływu energii elektrycznej do urządzeń i instalacji, których funkcjonowanie w czasie pożaru jest niezbędne (instalacje oddymiające, oświetlenie awaryjne itp.).

Zajęcia prowadzone będą w kameralnych grupach – liczba miejsc ograniczona. O uczestnictwie w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Oprócz zdobywania wiedzy teoretycznej będzie czas, by przełożyć ją na realizację wykonywanych projektów.

Szczegółowe informacje i rejestracja na to szkolenie elektryczne w serwisie szkoleniowym TIM SA.

drukuj