Nowy „Just in TIM!e” już jest!

Ukazał się 21. numer kwartalnika TIM SA „Just in TIM!e”. Czasopismo dostępne bezpłatnie we wszystkich Oddziałach Handlowych TIM SA, a w wersji elektronicznej – w serwisie TIM.pl. Zapraszamy do lektury.

Choć sezon urlopowy w pełni, nie proponujemy artykułów o tematyce wakacyjnej, lecz informacje z branży, na której znamy się najlepiej. Na potwierdzenie tej tezy prezentujemy wyniki finansowe TIM SA po I kwartale 2011 r. – dość powiedzieć, że dynamika wzrostu przychodów naszej firmy była wyższa od dynamiki wzrostu produkcji budowlano-montażowej.

W przyszłym roku TIM SA świętować będzie ćwierćwiecze istnienia, tymczasem za naszym warszawskim oddziałem handlowym dekada działalności, którą jego pracownicy i klienci świętowali w jeden z czerwcowych wieczorów. Chociaż dziś stołeczny oddział TIM SA jest jednym z najprężniej działających, nie zawsze tak było. Jego skomplikowaną historię przypominamy wraz z relacją z urodzinowej imprezy.

Każdy czas jest dobry, by podnieść swoje kwalifikacje, dlatego informujemy o działalności naszej platformy szkoleniowej www.szkolenia.tim.pl, która ma propozycje także na okres wakacyjny. W ciągu ostatnich kilku miesięcy w warsztatach organizowanych przez TIM SA i partnerów wzięło udział ponad 500 osób.

Na urlopie staramy się skutecznie wyłączyć, dlatego… w tym numerze „Just In TIM!e” znajdą Państwo aż dwa teksty poświęcone wyłącznikom – produkowanym przez ETI Polam i Eaton Electric. W dziale „Innowacje” swoje rozwiązania prezentują także Schneider Electric, Lena Lighting, Fabryka Kabli Madex oraz Philips.

Tym z Państwa, którzy odliczają dni do rozpoczęcia wyczekiwanego urlopu, życzymy udanego wypoczynku. Tym, którzy z urlopu już powrócili, życzymy, by czas do kolejnego upłynął jak najszybciej… Ufamy, że dla wszystkich kolejny numer „Just In TIM!e” będzie ciekawą lekturą.

Chcemy jeszcze lepiej odpowiadać na Państwa oczekiwania, dlatego przypominamy, że na uwagi dotyczące tego, co można znaleźć w „JIT”, oraz sugestie dotyczące tematyki, której w naszym piśmie brakuje, czekamy pod adresem redakcja[at]tim.pl. Zachęcamy do skorzystania z tej formy kontaktu.

 

Wybrane teksty z magazynu „Just in TIM!e” dostępne są w dziale Warto wiedzieć, a całość numeru – w formie e-gazety.

drukuj