„Łączy nas napięcie” wśród nominowanych do Performance Marketing Diamonds EU 2023

Należący do TIM SA portal „Łączy nas napięcie” zdobył nominację w kategorii „B2B Campaign of the Year” w V edycji konkursu Performance Marketing Diamonds EU 2023, organizowanego przez Izbę Gospodarki Elektronicznej. Ogłoszenie wyników już 25 maja. 

Branża e-commerce nieustannie rozwija się i ewoluuje, zwiększając swoją ogólną wartość. Coraz więcej firm działających na rynku handlu elektronicznego rozumie znaczenie kampanii performance, które wciągają klienta w kontakt z marką. Na tego rodzaju działania oraz stojące za nimi zespoły zwraca uwagę konkurs Performance Marketing Diamonds EU, organizowany przez Izbę Gospodarki Elektronicznej. Jest to jedyny polski konkurs branżowy skupiający się na obszarach performance marketingu i afiliacji o międzynarodowym zasięgu. Tegoroczna edycja wydarzenia przynosi zmiany, polegające na rozszerzeniu zasięgów ocenianych projektów na cały rynek Unii Europejskiej. Zarówno nominowanych, jak i laureatów wybiera teraz międzynarodowe jury złożone z ekspertów branży.

W tym roku TIM SA został nominowany do nagrody w jednej z dwóch głównych kategorii konkursu – „B2B Campaign of the Year”. Doceniono współtworzony z agencją Euvic Digital  projekt „Łączy nas napięcie”, który wystartował we wrześniu 2020 roku. „ŁNN” to portal stworzony specjalnie dla miłośników i ekspertów branży elektrotechnicznej, działający na zasadzie Q&A. Jest to miejsce, w którym każdy może dzielić się swoją wiedzą oraz pytać o nurtujące zagadnienia. Oprócz części, gdzie angażować może się cała społeczność, na stronie znajduje się również blog ekspercki. „ŁNN” wpisuje się w strategię odpowiedzialnego biznesu TIM SA, która realizowana jest między innymi poprzez profesjonalizację działań oraz dzielenie się wiedzą. W kategorii „B2B Campaign of the Year” o laur TIM powalczy z SIG & Performance Media.

Lista nominowanych dostępna jest pod adresem: https://pmdiamonds.eu/…/2023/04/PMD-2023-NOMINEES.pdf

Laureatów konkursu poznamy 25 maja 2023 r. podczas Gali wręczenia nagród w Mokoto Events w Warszawie.

drukuj