Stoisko TIM SA nagrodzone!

Podczas targów EXPOPOWER TIM SA został laureatem nagrody „Acanthus Aureus” za stoisko najbardziej sprzyjające realizacji strategii marketingowej firmy na targach.

Wyróżnienie wręczono 14 maja podczas uroczystego otwarcia Międzynarodowych Targów Energetyki EXPOPOWER, których TIM SA jest w tym roku partnerem strategicznym.

Nagrody „Acanthus Aureus” to tradycja imprez organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. Celem konkursu jest nagradzanie stoisk wystawienniczych, których rozwiązania architektoniczne i graficzne sprzyjają realizacji strategii marketingowej firmy, kształtowaniu pozytywnego wizerunku firmy i tworzeniu atmosfery właściwej dla bezpośredniej komunikacji z klientem i z rynkiem.

Wśród firm prezentujących się podczas 7. edycji Międzynarodowych Targów Energetyki EXPOPOWER kapituła konkursu wyróżniła m.in. TIM SA. Nagrodę w imieniu spółki odebrała dyrektor Wydziału Marketingu Barbara Matkowska-Włosek.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć stoiska TIM SA (i nie tylko) poniżej. Nasza ekspozycja o powierzchni ok. 150 mkw. podzielona jest na cztery sekcje tematyczne:

  1. Inteligentny Budynek
  2. Rozwiązania dla przemysłu
  3. Efektywność energetyczna
  4. TIM SA.

Zapraszamy do odwiedzenia całych targów EXPOPOWER, jak i stoiska TIM SA, które znajdą Państwo w kompleksie Międzynarodowych Targów Poznańskich (ul. Głogowska 14 w Poznaniu, wjazd od ul. Śniadeckich) – pawilon nr 7A, stoisko nr 5.

Targi czekają na zwiedzających jeszcze:

– w środę 15 maja od 9.00 do 17.00,

– w czwartek 16 maja od 9.00 do 16.00.

Szczegółowy program imprezy dostępny jest na www.expopower.pl.

 

drukuj