TIM i najlepszy polski golfista z aukcją dla WOŚP!

Do poniedziałku 20.01.2020 r. w serwisie Allegro trwa charytatywna aukcja TIM SA na rzecz 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Licytujemy prawdziwą gratkę dla miłośników golfa – prywatną lekcję z najlepszym polskim golfistą Adrianem Meronkiem oraz pakiet golfowych gadżetów z autografami zawodnika.

Adrian Meronk to najlepszy polski golfista, od 2019 r. jednym z jego sponsorów jest TIM SA. We wrześniu 2019 r. Meronk wygrał turniej Open de Portugal i odniósł pierwsze zwycięstwo w cyklu Challenge Tour. W listopadzie został pierwszym polskim golfistą w historii, który awansował do European Tour, czyli pierwszej ligi europejskiego golfa. Jest też na najlepszej drodze, by zakwalifikować się na tegoroczne Letnie Igrzyska Olimpijskie, które odbędą się w Tokio.

Przedmiotem aukcji jest prywatna, godzinna lekcja golfa z Adrianem Meronkiem na podwrocławskim polu golfowym Toya Golf & Country Club, kij golfowy dla początkujących (putter), a także golfowe gadżety podpisane przez golfistę: koszulka, rękawica, cztery piłeczki (w tym jedna z logo TIM-u). Zestaw dopełni pamiątkowy certyfikat podpisany przez sportowca i prezesa Zarządu TIM SA Krzysztofa Foltę. Cały dochód z licytacji zasili konto tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Licytacja zakończy się 20.01.2020 r., tuż po godz. 16. To druga charytatywna aukcja na rzecz WOŚP, organizowana przez TIM SA.

Weź udział w licytacji >>

drukuj