TIM intensywnie rozwija działalność szkoleniową

Po tym jak ponad 550 osób wzięło udział w szkoleniach organizowanych przez TIM i producentów z branży elektrotechnicznej, spółka zapowiada kolejne warsztaty.Tym razem będą one dotyczyć m.in. bezpiecznych instalacji elektrycznych w czasie pożaru. Start – we wrześniu.

We wrześniu rozpoczyna się nowy cykl szkoleniowy TIM – „Bezpieczne instalacje elektryczne w czasie pożaru”, który będzie realizowany we współpracy z trzema partnerami: OBO Bettermann, Bitner i Awex. W trakcie sesji omówiony zostanie kompleksowo problem zabezpieczenia dopływu energii elektrycznej do urządzeń i instalacji, których funkcjonowanie w czasie pożaru jest niezbędne (instalacje oddymiające, oświetlenie awaryjne itp.). Na jesień (wrzesień-grudzień 2011r.) TIM zaplanował także serię specjalistycznych warsztatów organizowanych wspólnie z Instytutem Szkoleniowym Schneider Electric.

Szkolenia przygotowywane są w sposób uwzględniający specyfikę danej tematyki, potrzebę efektywnego przekazywania wiedzy, jak i komfort uczestników.

 

Czytaj całość publikacji.

drukuj