TIM jako najlepszy zespół e-commerce B2B po raz drugi!

2 czerwca 2022 roku odbyła się gala finałowa konkursu Dyrektor e-Commerce Roku, organizowanego przez Izbę Gospodarki Elektronicznej. TIM – już po raz drugi w historii – zwyciężył w kategorii „Najlepszy zespół e-commerce B2B”.

Tegoroczna edycja konkursu Dyrektor e-Commerce Roku to już trzecia odsłona tego wydarzenia, organizowanego przez Izbę Gospodarki Elektronicznej – organizację zrzeszającą najważniejsze podmioty na polskim rynku e-commerce. Celem konkursu jest dostrzeżenie i docenienie ludzi z branży. W tym roku z 38 nominacji wyłoniono 10 laureatów indywidualnych oraz trzech zespołowych – w tym Wydział Rozwoju i Technologii TIM SA.

Tytuł najlepszego zespołu e-commerce B2B został przyznany marce TIM już po raz drugi – pierwszy raz miało to miejsce w 2020 r., a więc podczas premierowej odsłony konkursu. Wówczas TIM okazał się lepszy od OLX.pl. Tym razem wygrał z SIG.

– Nagroda, którą otrzymaliśmy, jest efektem pracy całego zespołu – mówi Krzysztof Rogalny, dyrektor Wydziału Rozwoju i Technologii TIM SA. – Nasza drużyna to prawdziwi pasjonaci e-commerce, którzy każdego dnia z ogromnym zaangażowaniem udoskonalają platformę TIM.pl. To przyjemność móc razem pracować i przyczyniać się do rozwoju firmy.

drukuj