TIM kontynuuje współpracę z najlepszym polskim golfistą

25 sierpnia Prezes Zarządu TIM SA, Krzysztof Folta, spotkał się z Adrianem Meronkiem w celu podpisania umowy o przedłużeniu współpracy. TIM będzie sponsorem młodego golfisty jeszcze co najmniej do końca 2021 roku. 

Adrian jest podopiecznym TIM-u już od półtora roku. Młody sportowiec, jako zwycięzca wielu zawodów na całym świecie, uznawany jest za najlepszego zawodnika w historii polskiego golfa. Mocą podpisanej wczoraj umowy, Meronk nadal będzie nosić koszulkę z logo TIM-u podczas zawodów sportowych, w których będzie brać udział.

“Bardzo się cięszę z faktu, że TIM SA podjął decyzję o dalszym wsparciu dla mnie. Reprezentowanie spółki, której główna siedziba znajduje się we Wrocławiu, moim mieście, wiele dla mnie znaczy. Jestem dumny, że mogę nosić ich logo na polu golfowym”, powiedział Meronk. “Mam nadzieję, że firma cieszy się z tej współpracy równie mocno, jak ja”.

“To ogromna przyjemność obserwować, jak Adrian się rozwija i odnosi kolejne sukcesy, a także wspierać go w tym procesie”, powiedział Krzysztof Folta, Prezes Zarządu TIM SA. “Wszyscy w TIM-ie zaciskamy za niego kciuki, szczególnie na drodze Adriana do Igrzysk Olimpijskich w Tokio”.

Golfista właśnie zakończył uczestnictwo w Celtic Classic na European Tour i na dzień dzisiejszy zajmuje 99. miejsce w rankingu Race to Dubai.

drukuj