TIM SA ma ofertę dla przemysłu

2500 produktów niezbędnych do funkcjonowania zakładów działających w sektorze przemysłowym i branży produkcyjnej znajduje się w ciągłej ofercie TIM SA. 

Aby ułatwić zapoznanie się z bogactwem propozycji, TIM SA przygotowała specjalne wydawnictwo „2500 produktów dla przemysłu”. Wszystkie prezentowane w niej produkty pochodzą od renomowanych dostawców z kraju i zagranicy. Są dostępne od ręki – w najbliższym oddziale TIM SA lub w ciągu 24 godzin (czas na dostawę z Magazynu Centralnego TIM SA do wybranego oddziału lub miejsca wskazanego przez klienta).

Produkty w publikacji „2500 produktów dla przemysłu” zostały pogrupowane według sześciu zagadnień najczęściej wymienianych przez klientów TIM SA jako źródło usterek lub konieczności wyboru odpowiedniego rozwiązania technicznego: zasilanie, sterowanie i zabezpieczenie silników elektrycznych, elementy sterowania i sygnalizacji, detekcja i bezpieczeństwo eksploatacji maszyn, obudowy i rozdzielnic modułowe, przewody zasilające i sterownicze.

– Wiedza o rynku, poparta naszym 25-letnim doświadczeniem, pozwala nam precyzyjnie dopasować ofertę do różnych grup klientów – podkreśla Artur Piekarczyk, wiceprezes Zarządu i dyrektor ds. handlu TIM SA. – W „2500 produktach dla przemysłu” prezentujemy ofertę skierowaną do dużych zakładów przemysłowych, producentów maszyn (OEM), ale również do mniejszych przedsiębiorstw, jak warsztaty, zakłady rzemieślnicze, tartaki czy żwirownie. Stała dostępność wszystkich prezentowanych produktów w naszych magazynach z pewnością zainteresuje także firmy zajmujące się utrzymaniem ruchu lub pracami remontowymi – dodaje Artur Piekarczyk.

Katalog „2500 produktów dla przemysłu” dostępny jest bezpłatnie we wszystkich oddziałach TIM SA na terenie całej Polski oraz w formie elektronicznej.drukuj