TIM SA na liście Diamentów Forbesa 2024

TIM SA po raz kolejny został wyróżniony tytułem Diamentu Forbesa, potwierdzając swoją pozycję jako jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce. 

Lista „Diamentów Forbesa” to jeden z najważniejszych rankingów skupiających się na firmach z sektora prywatnego. Jego celem jest wyłonienie przedsiębiorstw, które charakteryzują się dynamicznym rozwojem i zanotowały największy średni przyrost wartości rocznie. Ranking jest tworzony na podstawie metodologii szwajcarskiej, która bierze pod uwagę wyniki finansowe firm oraz ich aktywa. 

W tym roku, po raz szesnasty, eksperci Dun & Bradstreet Poland dokonali analizy finansowej, oceniając tysiące polskich przedsiębiorstw. W zestawieniu nie mogło zabraknąć TIM SA. W tegorocznej edycji rankingu firma znalazła się na 385. pozycji w skali kraju i 23. w skali Dolnego Śląska w kategorii przychodowej powyżej 250 mln zł. 

Obecność na liście laureatów to potwierdzenie wysokiej klasy naszych usług oraz zaangażowania całego zespołu TIM SA. To prestiżowe wyróżnienie jest dowodem na nasze nieustanne dążenie do doskonałości, innowacyjności oraz solidności w prowadzeniu biznesu. 

To nie pierwszy Diament Forbesa przyznany TIM-owi. Spółka była już laureatem nagrody w latach 2008, 2009, 2022 i 2023.

drukuj