TIM SA partnerem strategicznym targów EXPOPOWER

14-16.05.2013 r. w Poznaniu odbędzie się 7. edycja Międzynarodowych Targów Energetyki EXPOPOWER. Partnerem tegorocznego wydarzenia jest TIM SA.

Z końcem 2012 roku Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz TIM SA podpisały porozumienie dotyczące partnerstwa strategicznego targów EXPOPOWER. Jak podkreślają obie firmy, ich wspólnym i najważniejszym celem jest uatrakcyjnienie ekspozycji i programu targów.

– Perspektywa zmian i wyzwania rozwojowe przed jakimi stoi sektor energetyczny, inicjują poszukiwanie nowych rozwiązań maksymalizujących efekty. By nadążać za bieżącymi trendami – a nawet je wyprzedzać – ważna jest wiedza ekspercka o nowych technologiach i produktach. Z myślą o uczestnikach targów EXPOPOWER w tym roku położyliśmy mocniejszy akcent na współpracę ze specjalistami i dzielenie się doświadczeniami. Tak zrodziło się partnerstwo z TIM SA – mówi Przemysław Trawa, wiceprezes Zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich. – Tegoroczne EXPOPOWER to transfer fachowej wiedzy i pomysłów oraz promocja energooszczędnych rozwiązań i nowinek rynkowych. Mam nadzieję, że staną się czynnikiem dla rozwoju wielu biznesów.

– Branża dynamicznie się zmienia, rynek cechuje coraz większa innowacyjność. Jako jeden z największych dystrybutorów materiałów elektrotechnicznych w Polsce chcemy być jak najbliżej wszelkich nowości i prezentować je naszym klientom – mówi Artur Piekarczyk, wiceprezes Zarządu i dyrektor ds. handlu TIM SA. – Rok 2013 to nie tylko siódma edycja EXPOPOWER, ale i dwudziesty piąty rok działalności TIM SA. Uznaliśmy, że to znakomity moment, by nawiązać współpracę z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi i zostać partnerem strategicznym EXPOPOWER. Wspólnie z pewnością uczynimy majową imprezę najważniejszym wydarzeniem branży energetycznej w Polsce – dodaje Artur Piekarczyk.

 

Różne wymiary energii

EXPOPOWER to doskonała okazja do przyjrzenia się międzynarodowym rozwiązaniom z zakresu przemysłu wytwarzania energii. Tematyka ekspozycji targowej to m.in. energetyka, elektrotechnika, oświetlenie, maszyny i urządzenia elektryczne, przewody i łączniki, sterowanie i kontrola, akcesoria układów automatyki, instalacje odgromowe oraz budownictwo energetyczne i ochrona środowiska w energetyce.

 

Nie tylko handel

Jak często podkreślają profesjonaliści odwiedzający targi w Poznaniu, EXPOPOWER to nie tylko prezentacja ciekawej branżowej oferty (zeszła edycja to ponad 200 firm z 11 krajów), ale również cenna wymiana doświadczeń. Podczas targów odbywają się bezpłatne warsztaty i seminaria dla elektroinstalatorów, hurtowników elektrotechnicznych, architektów oraz projektantów.

Na tegorocznych targach EXPOPOWER dla głodnych branżowej wiedzy czeka kilka interesujących wydarzeń, m.in. bezpłatne konferencje zorganizowane przez zespół szkoleń elektrotechnicznych TIM SA, IV Forum Elektroenergetyki Polskiej, konferencja „Energooszczędność w oświetleniu”, seminarium „Instalacje niskiego, średniego i wysokiego napięcia” czy konferencja „Marketing na rynku energetycznym”.

Nowością będą także Strefy Mistrzów, gdzie będzie można on-line głosować na produkty z ekspozycji targowej nagrodzone Złotym Medalem MTP. A rozstrzygnięcie konkursu już w kwietniu!

Więcej informacji na www.expopower.pl.

drukuj