TIM SA ponownie partnerem strategicznym targów EXPOPOWER

13-15.05.2014 r. odbędą się 8. Międzynarodowe Targi Energetyki EXPOPOWER. Partnerem strategicznym poznańskiej imprezy już po raz drugi jest TIM SA.

Na targach zobaczyć będzie można bogatą listę nowych produktów oraz rozwiązań technologicznych z zakresu budownictwa energetycznego i technologii energooszczędnych, energii cieplnej, elektrycznych urządzeń w wykonaniu przeciwwybuchowym, urządzenia do pomiarów i automatyki oraz detekcji gazów i wycieków, oświetlenia LED, telekomunikacji energetycznej, smart grids czy energii odnawialnej. 

Kliknij, aby zobaczyć lokalizację stoiska TIM SA

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia imprezy, a w szczególności stoiska TIM SA –  kompleks Międzynarodowych Targów Poznańskich (ul. Głogowska 14 w Poznaniu, wjazd od ul. Śniadeckich), pawilon nr 7A, stoisko nr 9 (patrz mapka obok).

Targi czekają na zwiedzających:
– we wtorek i środę (13-14 maja) od 9.00 do 17.00,
– w czwartek 15 maja od 9.00 do 16.00.

Na odwiedzających stoisko TIM SA czekać będą karty rabatowe na zakupy w Sklepie TIM. Każda karta będzie zawierała unikalny kod, uprawniający do 2% rabatu na wszystkie produkty oferowane przez TIM SA w internecie. Akcja skierowana jest zarówno do stałych, jak i zupełnie nowych klientów. Karty dostępne będą do wyczerpania zapasów, a więc kto pierwszy, ten lepszy.

EXPOPOWER to nie tylko prezentacja ciekawej branżowej oferty, ale również cenna wymiana doświadczeń. Podczas targów odbywają się bezpłatne warsztaty i seminaria dla elektroinstalatorów, hurtowników elektrotechnicznych, architektów oraz projektantów. 

Podobnie jak w zeszłym roku, tak i podczas tegorocznej edycji imprezy będzie można wziąć udział w bezpłatnych konferencjach zorganizowanych przez zespół szkoleń elektrotechnicznych TIM SA. 
Dowiedz się więcej i zarejestruj >>

Drugim oprócz TIM SA partnerem strategicznym tegorocznej edycji EXPOPOWER została ENEA S.A.

Oficjalna strona internetowa imprezy: www.expopower.pl.

drukuj