Wspieramy budowę „Przylądka Nadziei”

Na wrocławskim Rynku na datki czeka skarbona z logo m.in. TIM SA. Cel: budowa nowej siedziby dla Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego.

1 września przez Wrocław przeszedł Korowód Nadziei – barwna parada na rzecz budowy „Przylądka Nadziei”, czyli nowej siedziby dla Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego, którą kieruje prof. Alicja Chybicka. W klinice każdego roku leczy się ponad 2 tys. małych pacjentów z całej Polski.

Kulminacyjnym momentem Korowodu Nadziei było uroczyste odsłonięcie potężnej skarbony, do której można wrzucać datki na rzecz budowy „Przylądka Nadziei”.

Jedną z firm, które sfinansowały wykonanie skarbony, jest TIM SA. Potwierdza to logo firmy, umieszczone na skarbonie.

– Zarówno kierowaną przez profesor Chybicką klinikę, jak i działającą na jej rzecz Fundację „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”, TIM SA wspiera od lat – mówi Krzysztof Folta, prezes Zarządu TIM SA. – Czynimy to zarówno poprzez bezpośrednie darowizny, jak i organizując charytatywne aukcje, w których biorą udział nasi kluczowi klienci.

Skarbonę można znaleźć na południowej stronie wrocławskiego Rynku, nieopodal pomnika Aleksandra Fredry i wejścia do restauracji „Spiż”. Budowę „Przylądka Nadziei” można wesprzeć także w inny sposób – więcej informacji na www.przyladeknadziei.pl

drukuj