TIM szuka kupca na centralny magazyn

„Mamy ambitne plany rozwojowe i szacuję, że w ciągu najbliższych dwóch lat będziemy potrzebowali trzy razy więcej powierzchni magazynowej niż dziś” – zapowiada na łamach „Parkietu” Krzysztof Folta, prezes Zarządu TIM SA.

Jak zauważa „Parkiet”, „sieci hurtowni elektrotechnicznych szorują po dnie, ale mimo to siechnicka spółka ma ambitne plany rozwoju”. TIM SA planuje sprzedaż centrum logistycznego w podwrocławskich Siechnicach, gdyż już wkrótce będzie potrzebował znacznie większej powierzchni magazynowej. Nowy właściciel dotychczasowego Magazynu Centralnego TIM SA rozbuduje obiekt, a TIM będzie wynajmował od niego powierzchnię. Środki zdobyte w efekcie transakcji sprzedaży nieruchomości TIM przeznaczy na zakup wyposażenia i zautomatyzowanie magazynów. Plany sprzedaży magazynu zaakceptowała już Rada Nadzorcza TIM SA. Ostateczną decyzja należy do Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy, zaplanowanego na 12 maja 2014 r.

Prezes Krzysztof Folta podkreśla, że spółka postara się zakończyć rok 2014 na plusie, przynajmniej na poziomie operacyjnym, zdobywając nowych klientów i zwiększając sprzedaż.

Całość tekstu „TIM szuka kupca na centralny magazyn” do przeczytania poniżej (kliknij obrazek, aby powiększyć).

TIM szuka kupca na centralny magazyn - kliknij, aby powiększyć

drukuj