Wielkie podsumowanie rekordowej akcji TIM Mikołajów 2023: blisko 400 000 zł dla 21 lokalnych instytucji   

Tegoroczna odsłona bożonarodzeniowej inicjatywy TIM SA przebiegła pod hasłem „Magia wspólnego działania”, bijąc rekordy nie tylko pod względem budżetu oraz liczby wspieranych instytucji, ale również największego zaangażowania partnerów biznesowych oraz internautów.

TIM Mikołajów to coroczna świąteczna akcja TIM SA, której ideą jest rezygnacja z zakupu prezentów świątecznych oraz kalendarzy książkowych dla klientów, w zamian za wsparcie lokalnych organizacji.

W inicjatywę zaangażowani są nie tylko pracownicy firmy. Głównym założeniem TIM-u Mikołajów jest wspólne działanie poprzez włączanie do udziału partnerów biznesowych oraz klientów. Producenci oferujący swój asortyment na TIM.pl wspierają akcję, zwiększając jej budżet z własnych środków. Klienci z kolei mają decydujący głos odnośnie tego, kto otrzyma wsparcie finansowe. Każdy z nich przypisany do jednego z biur handlowych, obejmujących obszar całej Polski, i ma możliwość wyboru spośród trzech lokalnych instytucji podczas głosowania online.

Największa edycja wszech czasów

TIM Mikołajów 2023 przechodzi do historii jako wyjątkowy i rekordowy pod wieloma względami. Dołączenie aż 67 partnerów biznesowych oznacza wzrost o niemal 40% w porównaniu z poprzednią odsłona inicjatywy. Ich wspólne zaangażowanie sprawiło, że budżet całej akcji wzrósł do imponującej kwoty 399 750 zł, co stanowi kolejny rekord w historii projektu. W efekcie 18 beneficjentów otrzyma darowizny o wartości 20 500 zł każda. W tym roku po raz pierwszy dodatkowe wsparcie po 10 250 zł trafi również do trzech organizacji, które znalazły się w czołówce w skali całego kraju, lecz jednocześnie nie zajęły pierwszych miejsc w swoich regionach.

TIM Mikołajów 2023 zdobył także wyjątkowe uznanie klientów i innych internautów – w ankiecie na TIM.pl głosy oddało aż 28 489 użytkowników. Przekłada się to na imponujący wzrost o ponad 157% w porównaniu do poprzedniej edycji i świadczy o rosnącym entuzjazmie społeczności wokół inicjatywy.

– Za nami czwarta odsłona TIM-u Mikołajów. Jeśli zsumujemy budżety wszystkich dotychczasowych edycji, wliczając tegoroczną, okaże się, że wsparcie ufundowane przez TIM oraz producentów obecnych na TIM.pl wyniosło już niemal 1,4 miliona złotych – mówi Piotr Nosal, członek Zarządu i dyrektor handlowy TIM SA. – Jestem pod szczególnym wrażeniem tegorocznych rekordów. Prawie 28,5 tysiąca głosów świadczy o dynamicznie rosnącej popularności przedsięwzięcia. Jestem bardzo wdzięczny naszym partnerom biznesowym, którzy pomimo trudnej sytuacji na rynku elektrotechnicznym zdecydowali się zaangażować się w akcję, co przełożyło się na najwyższy budżet spośród wszystkich edycji TIM-u Mikołajów – dodaje Piotr Nosal.

Moc partnerstwa

Do TIM-u Mikołajów w 2023 roku dołączyli: ACI Partner, Aniro, Apator, Awex, BAKS, BATNA24, B.E.G., Bemko, Bitner, Breve, CELLPAK, Cynk-Mal, DAMIR, DOKTORVOLT, Eaton, Elektrokabel, Elektromet, ELEKTRO-PLAST, Elit, Elko-Bis, ELPAR, ELS Elektrotechnika, Eltrim Kable, EM Group, Ergom, ERKO, ETI Polam, F&F, Finder, Hager, HARTING, HELIOS, HELUKABEL, Intelight, JakoHurt, Kanlux, KENO, Knipex, Kontakt-Simon, KOPOS, Lanberg, LEDVANCE, Legrand, Marmat, Milwaukee, NKT, OBO Bettermann, ORNO Group, Ospel, PCE, Plastrol, Prysmian Group, PXF Lighting, Rawlplug, Relpol, Schneider Electric, Siemens, Sonel, Spamel, TIGA-CYNK, TM Technologie, TOPEX, TT Plast, V-TAC, Wera, Wiha, Zamel. Dziękujemy za zaangażowanie!

Beneficjenci TIM-u Mikołajów 2023

Poniżej przedstawiamy spis wszystkich beneficjentów, którzy zdobyli najwięcej głosów w poszczególnych regionach oraz pozostałe trzy instytucje z czołówki globalnej:

Darowizny w wysokości 20 500 zł

Biuro Handlowe TIM SA Beneficjent

Bydgoszcz

Stowarzyszenie Uśmiech Nadziei Dzieciom
Centrala

Fundacja NON LICET
Częstochowa

Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza „Maja” w Kłobucku
Gdańsk

Stowarzyszenie na Rzecz Hospicjum Elbląskiego
Katowice Fundacja Iskierka
Leszno

Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Nasz Dom – Nasz Świat”
Lublin

Fundacja Po Ludzku Do Zwierząt – Przyjazna Łapa
Łódź

Fundacja dla Dzieci z Chorobami Nowotworowymi „Krwinka”
Opole

Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Autystów „Mały Książę” w Kędzierzynie Koźlu
Poznań

Fundacja Ochrony Zwierząt AnimaLove w Rakoniewicach
Radom

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ignacego Daszyńskiego w Radomiu
Szczecin

Zachodniopomorskie Towarzystwo Przyjaciół Dzieci
Toruń Fundacja Pomocy Samotnym Matkom
Wałbrzych

Polskie Towarzystwo na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną – Warsztat Terapii Zajęciowej w Mokrzeszowie
Warszawa Fundacja Naszpikowani
WOK (Centrala) Fundacja na Rzecz Rewaloryzacji Miasta Śrem
Wrocław

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Ich Rodzinom w Szczególnie Trudnej Sytuacji Życiowej „ISKIERKA”
Zielona Góra Zielonogórskie Stowarzyszenie Amazonek

 

Darowizny w wysokości 10 250 zł

Biuro Handlowe TIM SA Beneficjent
Częstochowa

Częstochowskie Hospicjum dla Dzieci
Lublin

Fundacja Rozwiń Skrzydła
Toruń Hospicjum Nadzieja

drukuj