Zaproszenie na 24. Targi eHandlu w Warszawie z udziałem 3LP S.A.

W imieniu naszego niezawodnego logistycznego partnera z Grupy TIM, czyli 3LP S.A., zapraszamy w piątek 27.10.2023 r. na Targi eHandlu. Wstęp bezpłatny po wcześniejszej rejestracji.

Wydarzenie odbędzie się w EXPO XXI Warszawa przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Zespół 3LP będzie obecny na miejscu na stoisku C2.5, gotowy do rozmów na temat fulfillmentu dla e-commerce oraz odpowiedzi na wszelkie pytania o zarządzaniu outsourcingiem usług logistycznych dla e-handlu.

Kompleksowe rozwiązania tego typu pomagają nie tylko zminimalizować koszty zatrudnienia i szkolenia kadr obsługujących realizację zamówień i zwrotów jak obniżyć koszty budowy magazynu z nowoczesnymi technologiami. Co więcej, umożliwiają skalowanie ebiznesu bez zawierania indywidualnych umów z przewoźnikami i kurierami jak i oszczędzić na procesach realizacji zwrotów i reklamacji z szczytach sezonowych.

Przedstawiciele firmy 3LP wezmą również udział w spotkaniach, na których poruszone zostaną kwestie kompleksowej pomocy dla biznesu w zakresie dystrybucji, zoptymalizowanego magazynowania oraz międzynarodowego transportu z uwzględnieniem wysokiej automatyzacji procesów logistycznych.

To doskonała okazja do wymiany doświadczeń, zdobycia cennych informacji z branży oraz nawiązania cennych kontaktów biznesowych.

Serdecznie zapraszamy do rezerwowania spotkań z ekspertami 3LP.

ZAREJESTRUJ SIĘ BEZPŁATNIE >>

drukuj