TIM i najlepszy polski golfista jeszcze raz licytują na rzecz WOŚP!

Nic dwa razy się nie zdarza, chyba że chodzi o licytację organizowaną przez TIM na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zwycięzca poprzedniej aukcji wkrótce odbędzie prywatną lekcję z najlepszym polskim golfistą. Wygrane przez siebie akcesoria golfowe z autografem sportowca zdecydował się przeznaczyć do ponownego zlicytowania. Aukcja trwa do godz. 10.00 w piątek 31 stycznia 2020 r.

Przedmiotem pierwszej aukcji była przede wszystkim prywatna, godzinna lekcja golfa z Adrianem Meronkiem na podwrocławskim polu golfowym Toya Golf & Country Club, ale także akcesoria do gry w golfa, w większości z autografem najlepszego polskiego golfisty. Licytacja zakończyła się spektakularnym sukcesem – wystartowaliśmy z poziomu 777 zł, by finalnie osiągnąć 5100 zł! Zwycięzca, który wkrótce odbędzie prywatną lekcję golfa, zaproponował, by akcesoria golfowe zlicytować ponownie, co z przyjemnością czynimy.

Tym razem licytujemy zatem kij golfowy dla początkujących (putter), a także golfowe gadżety podpisane przez Adriana Meronka: koszulka, rękawica, cztery piłeczki (w tym jedna z logo TIM-u). Zestaw dopełni pamiątkowy certyfikat podpisany przez sportowca i prezesa Zarządu TIM SA Krzysztofa Foltę. Cały dochód z licytacji zasili konto tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Licytacja zakończy się 31.01.2020 r., tuż po godz. 10.00. To już trzecia charytatywna aukcja na rzecz WOŚP, organizowana przez TIM SA.

Weź udział w licytacji >>

drukuj