mTIM: porównuj, szukaj, kupuj – aplikacja mobilna Sklepu TIM

Aby kupować w Sklepie TIM nie potrzeba już komputera. Hasło „Jesteśmy dla Ciebie 24 h/7 dni w tygodniu niezależnie od tego, gdzie jesteś” nabiera nowego znaczenia z mobilną wersją Sklepu TIM.

Od teraz zakupów można dokonywać bez konieczności przerywania pracy czy opuszczania inwestycji. Aplikacja mTIM jest przeznaczona na urządzenia z systemem Android i bezpłatnie dostępna w sklepie Google Play. To właśnie z tego systemu korzysta 2/3 urządzeń mobilnych w Polsce.

 

Pstryk i… szukaj!

W porównaniu z pełną wersją znaną z www.tim.pl aplikacja ma uproszczony intefejs, posiada jednak najważniejsze atuty Sklepu TIM i zupełnie nowe funkcjonalności.Grupy asortymentowe

– Te pierwsze to przede wszystkim dostęp do pełnej, coraz szerszej oferty asortymentowej wraz z pełnymi opisami produktów, ich zdjęciami, certyfikatami, a także intuicyjna wyszukiwarka, która wyszukuje także frazy bez polskich znaków, co jest nie bez znaczenia w przypadku wpisywania hasła z klawiatury dotykowej – przekonuje Dawid Sadulski, dyrektor Wydziału E-commerce w TIM SA.

Produkty można wyszukiwać, podając ich nazwy, cechy (np. kabel yky 1kv), indeks producenta, indeks TIM SA, nazwę kategorii (np. źródła światła), nazwę producenta czy kombinację nazwy produktu z nazwą producenta. Potrzebnych nam artykułów można szukać także z wykorzystaniem drzewa zawierającego wszystkie kategorie i podkategorie produktowe, a jeśli chcemy kupić je później – skorzystać ze schowka.Porównywarka

mTIM wykorzystuje także dodatkowe możliwości urządzeń mobilnych. Do wyszukiwania produktów możemy użyć… aparatu telefonicznego. – Wystarczy zeskanować za jego pomocą kod kreskowy poszukiwanego produktu – wyjaśnia Dawid Sadulski. Z kolei punkcja „Porównywarka” pozwala na porównanie w aplikacji ceny, jaką na dany produkt proponuje TIM SA, z ofertą konkurencji.

– Aplikacja będzie stale udoskonalana i rozwijana o nowe funkcjonalności – zapowiada Dawid Sadulski.

 

Zalogowani mogą więcej

Z mTIM w pełnym zakresie mogą korzystać zarejestrowani i zalogowani klienci posiadający w TIM SA limit kredytowy, ponieważ wszystkie składane mobilnie zamówienia mają odroczony termin płatności. Dodatkowo po zalogowaniu się stali klienci widzą w aplikacji mTIM – podobnie jak na www.tim.pl – lepszą ofertę cenową, uwzględniającą przysługujące im upusty.

Internetowy Sklep TIM ruszył oficjalnie w połowie lipca 2013 r. W jego ofercie znajduje się obecnie ok. 40.000 produktów dostępnych od ręki (wysyłanych w ciągu 24 godzin) i kolejnych 20.000 na zamówienie klienta. Przed kilkoma tygodniami Sklep TIM wprowadził gwarancję dostawy zamówień w 24 godziny (w dni robocze) – w przypadku opóźnienia klient otrzymuje 10% rabatu na niedostarczone w terminie produkty (więcej >>).

Aby pobrać mobilną wersję Sklepu TIM wystarczy wpisać frazę „mTIM” w Google Play lub wejść na www.tim.pl/mTIM.

Lista produktów

drukuj