Prelekcja TIM-u podczas Szkoły Gospodarki Cyfrowej we Wrocławiu

W piątek 21.10.2022 r. odbędzie się we Wrocławiu kolejna edycja Szkoły Gospodarki Cyfrowej lokalnie – wydarzenia organizowanego przez Izbę Gospodarki Elektronicznej. Wśród prelegentów znajdzie się ekspert z TIM S.A.

Po ponad 2-letniej przerwie e-Izba wraca do Wrocławia z jednodniowymi, bezpłatnymi warsztatami z zakresu e-commerce. W czasach przedpandemicznych dwie edycje tego wydarzenia odbyły się w siedzibie TIM S.A. – w 2019 oraz w 2020 roku. Tym razem gospodarzem eventu będzie firma Ceneo, jednak TIM nadal będzie aktywnie brać udział w spotkaniu. Pośród czterech prelegentów znajdzie się Product Owner TIM S.A., Łukasz Bronicz.

Tegoroczna edycja „Szkoły” wybrzmiewa pod hasłem „Siła i przyszłość marketplace’ów”. Wydarzenie podzielone zostało na cztery bloki tematyczne:

  • „Siła marketplace” (prelegent: Krzysztof Jaworski, Product Owner Ceneo),
  • „Przyszłość marketplace – potęga blockchaina” (prelegent: Mirosław Sanocki, Team Leader, Developers Section Ceneo),
  • „Promocja marketplace w dobie kryzysu – dlaczego warto postawić na afiliację” (prelegentka: Anna Biernacka, Marketing Team Leader Ceneo),
  • „Jak efektywnie współpracować w połączonym zespole in-house + outsourcing. Perspektywa Product Ownera w e-commerce B2B” (prelegent: Łukasz Bronicz, Product Owner TIM S.A.).

Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest na stronie organizatora. Dostępne są jeszcze miejsca na warsztaty. Wstęp jest bezpłatny, wystarczy zarejestrować się poprzez dedykowany formularz.

drukuj